درباره رئال تری دی

شفاف باشید، متفاوت باشید

چندسال پیش وقتی تصمیم گرفتم وارد حوزه طراحی سه بعدی بشم به دلیل در دسترس نبودن مشاوران متخصص، عدم مسیرهای یادگیری مشخص و نبود آموزش های با کیفیت تا مدت ها این دغدغه را داشتم که در کدام زمینه فعالیت کنم؟ کدام زمینه درآمد بهتری دارد؟ کدام یک بیشتر مورد نیاز بازار است؟ و از همه مهمتر اینکه از چه مسیری و با یادگیری چه مطالبی میتوانم در زمینه انتخابی ام پیشرفت کنم و به سطح حرفه ای برسم؟

بنابراین با تلاش شبانه روزی و آزمون و خطاهای مختلف توانستم پس از گذشت چند سال در زمینه خودم پیشرفت کنم و بتوانم با شرکت ها و سازمان های مختلف همکاری کنم. و با تاسیس وبسایت رئال تری دی تصمیم گرفتم مسیر یادگیری را برای همه هموطنان و هنرجویان عزیز هموار کنم تا بتوانند همراه با دوره های تخصصی ما در مدت زمان کوتاهی به سطح حرفه ای برسند و بتوانند وارد بازار کار شوند.

محمد خردنیا

علاوه بر گسترش دانش و مهارت هنرجویان عزیز تمام سعی ما بر این است که بتوانیم یک محیط آموزشی منظم و موثر را برای هنرجویان فراهم کنیم تا بتوانیم تجربیاتی که در طی چندین سال فعالیت مستمر و شبانه روزی کسب کردیم را در اختیار دیگران قرار بدهیم. ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش و مهارت نمیتواند در بالا بردن کیفیت زندگی موثر باشد، بنابراین ما تمام سعیمان را میکنیم تا هنرجویان به بالاترین سطح دانش و مهارت برسند.

تلاش ما بر این است که با تولید ویدیوهای با کیفیت توسط افراد متخصص، هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کنیم.